hakkımda

İstanbul’da okumaya çalışan sıradan bir öğrenciyim. gezmeyi, eğlenmeyi, kitap okumayı, arkadaşlarımla kafelerde saatlerce oturmayı, koresever insanlarla sohbet etmeyi çok severim. en büyük hobim ise film izlemek…ti daha doğrusu. ta ki kore dizilerinin ne olduğunu keşfedene kadar.. 2006 yılında Güney Kore dizileri ile tanışmamdan bu yana aktif olarak bu sevimli çekik gözlü insanların dizilerini, filmlerini, reklam filmlerini, kliplerini izlemekte, müzik gruplarını dinlemekteyim. uslanmaz bir Ft Island hayranıyım bu arada:) grup üzerine birçok şey yazacağım bu günden itibaren buraya.. peki bunca zamandır neden yazmadım? ben de bilmiyorum.. ama şu andan itibaren ben de paylaşımcı olmaya karar verdim. beğendiğim, bugüne dek beğenmiş olduğum her şeyi artık burada bulabilirsiniz kısacası:)

Reklamlar
 1. söylemeyi unutmuşum onu da buraya yazayım dedim.. masal evi ismine bayıldım.. çok tatlı 🙂

  • sağolasın canım:) kore dizileri, filmleri, reklamları bile masal gibi, onlara en uygun blog ismi böyle olur dedim:)

   • selam masalevi(isme bayıldığımı itiraf ediyorum) internette deli gibi aranırken rastladım.Bir konuda yardımını rica edebilirmiyim baştan söyleyim ingilizcem iyi değil 😦 Personal Taste isimli diziyi hafta sonu tüm bölümleriile izledim finali bekliyorum ,bir konuda yardım istiyorum personal taste dizsinin 15.bölüm son kısımda barda arka planda çalan şarkının ismini ve söyleyenini bilen varmı hani başrol oyuncusu kızın masada sızıp kaldığı sırada mimar geliyor onu götürmek için
    arkada o sırada epey bir süre bir şarkı çalıyor onu çok merak ettim biri yardım edebillirmi internetten aradım ama bulamadım bu konuda yardımcı olabilirmisin acaba lütfen meraktan ölecem internette gezinmekten gözlerim kıpkırmızı oldu 😦

   • öncelikle hoşgeldin bloğuma canım.. ben de senin gibi epey bir araştırma yaptım nette ama istediğin şarkıyı buldum:) yani sanırım bu şarkıyı kastettin. youtube linkini ekliyorum. buraya bakmayı unutabilirsin diye mail adresine de yolluyorum. kendine iyi bak^^

 2. Merhaba masalevi! Blog dünyasına hoş geldin :)) Biz diğer Koresever’lerin keyifle okuyacağı bir blog daha bulduk, yaşasın :)) Umarım sık sık yazarsın. Sevgilerimle ^^

  • teşekkürler hikaruivy, çok sıcak bir karşılama oldu bu benim için gerçekten sağolasın:) sizlerin bloglarınızı, güzel yazılarınızı okuduktan sonra ben de bir şeyler yazmaya karar verdim, inşallah becerebilirim, okumanıza değecekse ne mutlu bana:) sık sık yazacağım emin olabilirsin.. kendine iyi bak, sevgiler..

 3. hoş geldin blog alemine:)

 4. Ben de keşfetmiş bulunuyorum blogunu. Hoşgeldin:))

 5. Hoşgeldin diyorum fanfic anlatırken gülme krizine girdiğim arkadaşım 😀

  Seni buralarda görmek ne güzel. Artık Ft Island’ın bilinen bilinmeyen bütün yönlerini senin sayende öğreneceğiz 🙂

  • sağolasın hoşbuldum, evet size ft island hakkında bildiğim her şeyi anlatacağım, bilgi komasına sokacağım:)) senin bloğuna da giremedim bir türlü, bloglar açılınca keşfe başlayacağım ben de:)

 6. Blog dünyasına hoşgeldin masal evi, öncelikle blog ismin çok hoş 🙂
  Okunacak bir blog daha eklendi ne güzel;)

 7. Başarılı bir blog :))

 8. canımm seni mimledim senin cevaplarını bekliyorumm 😀

 9. tamam canım hemen yazayım kumavo^^

 10. Herkese Merhabalar;

  Öncelikle kendimi tanıtmakla başlamalayım sanırım.. Ben Denizli’den 17 yaşında lise öğrencisi Kerem CİHANGİR. Yayın hayatına yeni başlayan http://koreyedair.wordpress.com/ adlı blog sayfasının kurucusu ve yöneticisiyim.. Geçen seneye kadar 16 altı yaş altı basketbol yıldız milli takımda oyanmaktaydım.. Fakat geçirdiğim sakatlığın ardından 1 sene uzak kaldım ve derslerimin de oldukça iyi olması sebebi ile yolumu eğitime çevirdim.. Buna rağmen basketbol benim için hala çok özel ve aynı zamanda tam bir spor delisiyim.. Futbol’dan Buz Pateni’ne kadar..

  Blog yazarlığı ile oldukça içli dışlı biriyim.. Geçen seneler içerisinde başarılı bir şekilde yayın hayatını tamamlayan iki adet profesyonel blog çalışmam oldu.. (Profesyonel blogdan kastedilen bu işten para kazanmak.. ) Ve o yaşta biri için çok sıra dışı bir gelir elde ettim diyebilirim. Tabi ki ekip arkadaşlarımın da destekleri ve yardımı ile.. O gün elde ettiğim geliri bugün satış ortaklığı işinde kullanarak büyütmeye devam ediyorum.. Bunun dışında birçok blog yarışmalarında ve en son olarak yine Doğuş Yayın Gurubunun (NTV, NTV Spor, e2, CNBC-e vb.) düzenlediği blog yarışmasında çeşitli dereceler elde ettim..

  Gelelim Kore’ye.. Benim Kore ile ilgim okuduğum kadarıyla sizinkilerden farklı bir aşama süreci geçirdi.. İyi bir öğrenciydim ve yurt dışında bir üniversite eğitimi almayı düşünüyordum.. Sonrasında çokça nedenden dolayı Güney Kore’yi tercih ettim.. Hala da bu yolda çalışmaya devam ediyorum.. Bu kararı aldıktan sonra yavaş yavaş Kore ile daha fazla içli dışlı oldum ve Korece öğrenmeye başladım.. Dil öğrenme sürecinde kişisel olarak en önem verdiğim şey de o dille ilgili olarak sosyalleşmektir. Yani film, dizi izlemek ve dergi gazete okumak gibi.. (Ki bu sayede henüz küçük bir yaşta İngilizce de Ana Dil seviyesine geldim.. Bu söylediklerim Korece öğrenmek isteyen arkadaşımıza nacizane bir tavsiye yerine de geçebilir..) Hal böyle olunca Kore dizileri ve diğer medya yayınları ile aramda bir bağ kurulmuş oldu.. Sonuç olarak sizler gibi birçok Kore Dizisi izledim. Yalnız sanırım ben yolu tersten geçmişim..

  Güney Kore ile ilgili son olarak da 2010 yılında TÜBİTAK’a yurt dışı eğitim temelli bir proje hazırladık. Kore’den 17 tane Üniversite ile temas kurduk, büyük elçilikte birçok röportaj yaptık ve lise öğrencilerine 1000 kişilik bir anket yaptık.. Ancak yıllardır köyden kente göçten bıkmayan jüri üyelerimiz nedeniyle mansiyon da kaldık.. Ancak çalışmamız Pamukkale Üniversitesi’nde İstatistik derslerinde kullanıldı..

  Anlattığım üzre sadece dizi ve filmler değil, Güney Kore’nin politikasından ekonomisine kadar her şeyi ile çok yakından ilgiliyim.. Eğitim almayı planladığım ve ileride işi ilişkilerini Türkiye ile birlikte üzerine kurmak istediğim bir ülke ile ilgili ne kadar çok şey öğrenebilirsem ve ne kadar çok şey anlatabilirsem benim için o kadar iyi demektir..

  Şu ana kadar blog yazarlığı ve Kore ile ilgimi anlatmaya çalıştım… Bu iki ilgimin kesiştiği yerde ise Koreye Dair adlı yeni blog sayfamız ortaya çıktı.. Gördüğüm kadarı ile birçok arkadaşımız “Koreye Dair Herşeyle” oldukça ilgililer. Ancak çevrelerindeki bazı geri bildirimlerden dolayı sanal dünyaya hapsolmuş durumdalar… Bugün sizlere yazarı olduğunuz bloglarınızı kurumsallaştırarak daha güçlü bir şekilde insanlara ulaştırmayı teklif ediyorum… Her biriniz kendi kişisel bloglarınızı yazıyorsunuz ve yazmaya devam edeceksiniz.. Ancak birlikte ortaya dünyanın en kaliteli blogları seviyesinde bir blog sayfası ortaya çıkarabiliriz.. Profesyonel olarak bu işi yapmış biri olarak söylüyorum, bu bir hayal değil.. Güney Koreye dair her şeyi birleştirdiğimizde ortaya çok olağanüstü bir çalışma çıkacağının tahaütünü sizlere veriyorum.. Bu sayfayı güncel olarak ziyaret edebilecek çok muazzam bir kitle var.. Ben de bunu kullanarak karşılıklı etkileşimle öğrenmeyi umut ediyorum.. Ancak bu işten herhangi bir kar amacı gütmüyorum. Zaten hiçbir işe bu şekilde başlamamıştım.. Lakin başarılı bir yayın size birçok kapı aralıyor.. Önemli olan kaliteyi ve güncelliği sağlamak..

  Sizlere bu mesajı yayınlamamın sebebi, Kore’ye Dair adlı blog sayfamız hakkında sizlere bilgi vermek ve davet etmekti. Ayrıca ilgili arkadaşlarla blog sayfamızda yazarlık yapmaları konusunda buradan bir teklifte bulunuyorum.. Eğer mutabakata varabilirsek, sıfırdan başladığımız bu yolculukta sizleri de takım arkadaşlarımız arasında görmekten mutluluk duyarız…

  Evet arkadaşlar, blog sayfamız hakkında bilgi vermeye çalıştım. Ancak zaman darlığından dolayı 6-7dk içinde yazdığım bu bilgilendirme yazısında, anlatım ve yazı açısından yığınla hatam olmuş olabilir. Bunun için sizlerden özür diliyorum.. Daha iyi bir bilgi alımı için http://koreyedair.wordpress.com/2011/07/20/baslangic/ adresinden sayfamızın ilk yazısını okuyabilirsiniz yada http:www.facebook.com/pages/Koreye-Dair/143552075723862 ve http://twitter.com/#!/KoreyeDair'a bakabilirsiniz..

  Yazarlık konusunu düşünen arkadaşlar; düşündükleri alanı ve kendilerini anlattıkları kısa bir mail’i koreyedair@hotmail.com‘a gönderebilirlerse çok kısa bir zaman dilimi içerisinde sayfamız kendilerine döneceklerdir.

  Sayfamız açılışının ardından sıkı bir biçimde çalışmaya başladı.. Sizlere dünyanın en kaliteli blogları ile eş değer bir içerik sunmak için yerli ve yabancı birçok kaynağı taradık ve tarıyoruz.. Koreye Dair’in bilinenin çok dışında olacağının taahaütünü sizlere veriyoruz. Gün içinde ikinci yazımızla karşınızda olacağız. Siz sadece arkanıza yaslanın ve bizi izlemeye devam edin.. umarım tekrar görüşürüz..

  İletişim;

  Sayfa: http://koreyedair.wordpress.com/

  E-Mail: koreyedair@hotmail.com

  Facebook Sayfamız: http:www.facebook.com/pages/Koreye-Dair/143552075723862

  Twitter Sayfamız:http://twitter.com/#!/KoreyeDair

 11. arkadaş “OH WON BİN” “jung yong hwanın” You’ve Fallen for Me dizisinde oynadıı jung yong hwanın arkadaşı rolündee

 12. ben gerçekten size çok teşekkür ederim kore ve japon dizilerini çok severim takip ederim aradığım bi çok şeyi burda buldum hele diziler arasındaki kıyaslamalarınız çook çok qüseldi ve tespitler çok doğruydu tekrar teşkkürler BB..

  • rica ederim^^ asıl ben teşekkür ederim yazılarımı beğenip böyle ince bir teşekkür mesajı gönderdiğin için 🙂 dizi yazıları yazarken kıyaslama yapmayı gerçekten çok seviyorum.. tekrar görüşmek üzere hep beklerim bundan sonra 🙂

 13. kore meraklısı olarak sayfanı bende çok beğendim merak ettim ama nerde okuyosun kaç yaşındasın çünkü anlattıkların bana çok yakın geldi ve okurkende sıkılmadım emeğine sağlık…

  • çok teşekkür ederim, yazdıklarımı beğenmene çok sevindim, yorumlarını beklerim bundan sonra da 🙂

   22 yaşındayım, İstanbul Üniversitesi Çeviribilim Bölümü’nden geçen sene mezun oldum. 4 sene firesiz okuyanlardanım ben de 🙂

   senin de ellerine sağlık, görüşmek üzere^^

 14. ayy bende istanbul üniversitesini istiyorum inşallah bu sene hazırlanıyorum üniversite sınavına senden bilgi almak isterim ben psikoloji istiyorum ama hazırlıkta okumak istiyorum ingilizcemi geliştirmek için istanbul üniverstesinde hazırlık varmı ve psikologi için iyi bi üniversitemi acaba kazanmasıda çok zor zaten.aydınlatırsan çok sevinirim şimdiden teşekkürler.:))

  • tabii ki canım bildiklerim kadarıyla seve seve bilgilendirmek isterim seni. şu üniversite iyi şu üniversite kötü demek çok da doğru değil çünkü bölüm bölüm değişiyor eğitim kalitesi. mesela benim bölümüm henüz 10 küsür yıl önce kurulmuş, İngiliz Dili ve Edebiyatı çok uzun yıllar önce kurulmuş, iki bölümün eğitim öğretim standardı çok farklı. psikoloji bölümü de benim fakültemde edebiyatta, yeri çok güzeldir 🙂 psikolojide okuyan birkaç arkadaşım vardı onlar bölümden çok memnunlardı, kişiden kişiye fikirler de değişir ama psikoloji İÜ’nün eski bölümlerinden, eğitim kalitesi iyidir diye düşünüyorum.

   hazırlık olayı da bölümden bölüme değişiyor. benim bölümümde yoktu mesela, ama diğer çoğu bölümde önce bir sınava giriliyor, belli bir puanı alırsan muaf oluyorsun yoksa bir sene hazırlık oluyorsun. senin istediğin bölümde hazırlık yoksa da rektörlüğe dilekçe verip hazırlık okuyabiliyorsun o konuda sıkıntın olmasın. benim sana tavsiyem iyi araştırıp tercih yapman. facebook gruplarından forumlardan çeşitli sitelerden araştırabildiğin kadar araştır girmek istediğin bölümü, ona göre seç. imkanlarını falan iyice öğren. umarım Rabbim hakkında en hayırlısına erişmeni nasip eder^^

 15. amiiinn inşallah yaa zaten bu ikinci hazırlanışım daha bilinçliyim ne istediğimi biliyorum.ellerine sağlık çok yardımcı oldun teşekkür ederim tavsiyelerine uyucam.:))

 16. süpersin senin paylaştıklarını okumak bana çokk keyif veriyor

 17. bende takip etmeye devam etcem 😀

 18. kübra komut

  distance şarkısının türkçe çevirisini bi tek burda buldum gerçekten çok saol iznin olursa çevirini videosuna ekleyip paylaşmak istiyorum tabi kaynak belirterek ve olur dersen 😀

  • merhabalar.. rica ederim, çevirimi videoya ekleyebilirsin tabii ki, ben de mutlu olurum, bir işe yaramış olur ne güzel 🙂 daha sonra link verirsen ben de izlemek isterim.. görüşmek üzere^^

 19. kübra komut

  http://www.dailymotion.com/video/xp72nh_ft-island-distance-turkish-sub_music
  çok teşekkürler ingilizce çevrilmiş versiyonun anladığım kadarıyla bi kaç ufak tefek rütuş yaptım ama tabi aslı sana ait onu belirttim saol tekrar görüşmek üzere yazılarını takip edicem devamlı:D

 20. kübra komut

  üzgünüm verdiğim link açılmıyo biliyorum çeviriyi klibin üstüne eklemeye çok çalıştım ama niye bilmiyorum 3 kere yükledim klibi hepsi de silindi ben de çevirinizi canlı performanslarına ekledim mecburen şarkıyı baya kesmişler söylerken ama hiç yoktan iyidir diye yaptım buyrun bu da linki http://www.dailymotion.com/video/xp7mlu_ft-island_music

 21. kübra komut

  bu da benim tamamiyle kendime ait ilk çevirim:D

 22. saadet yeter

  çok güzel bi blog tebrik ederim 🙂

  • çok teşekkürler.. beğenmene çok sevindim^^

   • Bana dizi tavsiye eder misin ??? Eglenceli romantik az bolumlu 😉

   • merhaba hulia^^

    tabii ki sana sevdiğim, eğlenceli dizilerden tavsiye edeyim. inşallah aralarında izlemediklerin vardır..

    – boys over flowers
    – secret garden
    – love shuffle (Japon dizisidir ama şahane bir dizi kesinlikle tavsiye ederim hem de 10 bölüm)
    – my girlfriend is a gumiho
    – scent of a woman
    – you are beautiful
    – city hunter
    – coffee prince
    – personal taste
    – the greatest love
    – shining inheritance

 23. merhabalar! blogunuzu daha dün keşfettim ve dünden beri sizin blogtan çıkmıyorum. gerçekten güzel bir blog, yayınladıklarınız çok ilgimi çekti, hatta yazdığınız fanfiction hikayeye bile başladım. e hal böyle olunca blog sahibine bir selam vermeden geçmek olmaz diye düşündüm:)

  ellerinize ve yüreğinize sağlık… bundan böyle sıkı bir takipçinizim inşallah:)

  • sana da selamlar gökyüzü^^ masalevime hoşgeldin..

   bu güzel ve sıcak yorumun için çok teşekkür ederim. bloğumu beğenmene çok sevindim canım. bundan sonra hikayeme de bloğuma da yorumlarını beklerim.

   senin de ellerine sağlık, görüşmek üzere inşallah 🙂

 24. bloğun gerçekten güzel olmuş kore hayranı olmak ortak noktamız 🙂 zevkle takip edeceğim (^_^)

 25. bir koresever olarak bende selam vermek istiyorum =) bu blogu bikaç ay önceden nette koreye dair gezinti yaptığım zaman keşfettim gerçekten çok beğendim. nete çok giremiyorum ama girdiğim zamanda direk buraya giriyorum diyebilirim. sonra dedim bari üyesi olayım =) dizileri filmleri uzuuuunn uzuunnn yorumlamanız ve okudukça ‘evet haklı burda aaa bak burası gerçekten böyle ya da yok canım bence değil’ diye yorum yapmak çok hoşuma gidiyor. =) neyse tekrar blogu çok sevdiğimi söylemek isterim. güzel güzel yorumlar yapabilmek dileklerimleee ..

  • selam Burcu Zehra^^

   bloğumu beğenmene çok sevindim canım. bir Koreseveri en iyi başka bir Koresever anlar değil mi ama 🙂 hepimiz güzel bir dizi izlediğimizde, yepyeni bir şarkı keşfettiğimizde bunu hemen birileriyle paylaşmak istiyoruzdur. burası da benim içimi dökme mekanım sanırım. dizi film yorumlarımı uzun uzun paylaştığım, sevdiğim aktörleri, şarkıcıları küçük bi fangirl edasıyla delice sahiplendiğim, yeri gelince senaristlere sövdüğüm bi mekan 🙂 ama burayı güzel yapan elbette ki sizin yorumlarınız, bunu da söylemeden geçmeyeyim 🙂

 26. Bloğun çok güzelmiş.Nasıl üye olabilirim ?

  • selam canım^^ geç yazdığım için kusura bakma uzun zamandır internete giremiyordum. bloğumun sağ tarafında en altta abone ol butonu var. ona tıklayıp bloğa üye olabilirsin^^

 27. buraya bayıldım yorumların çok tatlı:)

 28. Merhaba ben de bloggerdan kendime yeni blog açtım yazılarını zevkle okuyorum 🙂

 29. merhaba gerçekten çok güzel bir blog oluşturmuşsun bkog adın çok güzel düşünsem aklıma gelmezdi belki 😀 gerçekten çok güzel bir blog paylaştığın herşey için teşekkürler 😀

  • selanlar Nesrin^^

   bloğumu beğenmene çok sevindim. Uzakdoğu özellikle Güney Kore filmleri, dizileri, insanlarıyla bi masal adeta değil mi? ben de bu masala bi ev açmak istedim, dış dünyadan uzak, huzurlu.. evimde rahat edebildiyseniz ne mutlu bana^^

 30. Masal evi.. İsmide kendiside tatlı olan bi bloğun var 🙂
  Ben şey sorcaktım “May 10” ki yazında paylaştığın bi video var. FT island MR diye orda Lee hong ki nin söylediği şarkıların ismini söyler misin ?

 31. Ortayakarışık

  “Ortaya karışık” adlı yazındaki Ft island-Mr adlı video daki şarkıların ismini söylermisin ?? 🙂

  • selamlar^^

   tabi söyleyeyim.. şarkılar sırasıyla şunlar:

   1) bad woman
   2) like a doll
   3) missing you
   4) heaven
   5) prayer (wish)
   6) you are love

 32. Sanırım kalp hırsızına baa-yııl-dıım!
  Yani şarkılar,hikaye,oyuncu seçimi çok başarılı. Dizisi çekilmeli hemen ^_^
  Blog da her şeyiyle çok güzel umarım farklı hikayelerle karşımıza çıkarsın. Kişisel bilgilerini de yazsaydın keşke açıkçası blog sahibini çok merak ediyorum 🙂
  Bir Shawol olarak Primadonnaları çok severim ki sende en birinci primadonna gibisin, bu yüzden tesadüfen bulduğun bloğunda ftisland’ı görünce her yazıyı okumaya çalıştım. Şu Koreliler yüzünden ne ders çalışabiliyorum ne de başka bir şey yapabiliyorum.Bağımlılık yapıyor kesinlikle ^_^

  • selamlar Min Gi^^

   kalp hırsızı’nı beğenmene çok sevindim. bir Kore grubunun hayranı olmak nedir bilirsin, hong gi sevgim yazdırdı bana bu hikayeyi. iyi ki de yazmışım diyorum şimdi, senin gibi Koresever arkadaşlarımla bir şeyler paylaşmanın zevki hiçbir şeyde yok 🙂

   kişisel bilgilerimi bloğa fazla yazmıyorum evet. kısaca buraya yazayım istersen^^ İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık bölümü öğrencisiyim, daha doğrusu geçen sene mezun oldum ağız alışkanlığı işte. bu sene de KPSS’ye girdim sonuçlarını bekliyorum bakalım. örtmen olma çabası içindeyim yani 🙂 doğma büyüme İstanbulluyum. balık burcuyum. dondurmaya ve ramene bayılırım 🙂 şimdilik bu kadar aklıma başka bi şey gelmiyor 🙂

   shinee’yi ben de yeni yeni dinlemeye başladım özellikle jong hyun’un sesine bayılıyorum 🙂 sevdiğim gruplar arasına girdi shinee.. bağımlılık konusunda da çok haklısın bu virüz bi insanın kanına girdi mi iflah olması çok zor. ama biz bu durumdan memnunuz dimi, hayat onlarla çok güzel 🙂

 33. Ama Hong Gi de sevilmeyecek gibi değil ki:D Senin üslubundan üniversite okuyor ya da mezunu diye çıkarımlar yapmıştım ki doğruymuş 🙂 Dondurma ve ramen… sanırım yıllardır kaybettiğim ablamı buldum 😀 Shinee benim bebeğim özellikle Minho 😀 zaten hong gi ile de yakın arkadaşlar hong gi de bir shawol. Sende Shawol ol bu işi tatlıya bağlayalım 😀

 34. Sharlock, stranger,stand by me, obsession, replay( japonce ver. klibi çok hoş ), best place, ın my room, The name ı loved (onew solo),ring ding dong, one, jojo,Love Like Oxygen, up and down, last gif,keeping love again,romantic,graze

  Ben şarkı seçimi yapamıyorum 😀

 35. nasil bilmiyorum sonsuz ask’in müzigi kulaklarimda cinlamaya basladi araken bu siteyi buldum inanilmazdi ve cok heycanlandim erzurumda yanlizligimi bae young joon ‘nun o inanilmaz gulusuyle hafiflettim gercekten cok guzel yorumlariniz var artik takipcinizim

  • selamlar Şafak^^

   demek sen de sonsuz aşk izleyicilerindensin haa 🙂 çok sevindim, bu dizi her şeyiyle benim ilk göz ağrım bi tanemdir hele müziği candır can 🙂

   bundan böyle hep beklerim o zaman. kendine çok iyi bak..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: